Eğlencenin Rengi Anadolu Yakasında Mor Meyhane

ilgi gövsa haber

Eşsiz lezzetleri ve eğlence anlayışı ile Mor Meyhane kışı, ikinci şubesi ile yeni yerinde karşılıyor. Gelen talepler üzerine Taksim Asmalımescit’ten sonra şimdi de Anadolu yakasında hizmet vermeye başlayan Mor Meyhane, geleneksel lezzetleri fasıl eşliğinde İstanbullulara artık iki şubesinde buluşturuyor.

27 Eylül gününden itibaren konuklarını Kadıköy’de de ağırlamaya başlayan Mor Meyhane, her iki yakada şubeleri ile eğlenceyi herkesin ayağına getiriyor.

İlgi Gövsa, Yavuz Coşar ve Abdurrahman Kılıç’ın işletmeciliğinde, yeniden dekore edilmiş bir köşk içerisine konumlandırılan Mor Meyhane Kadıköy, hafta sonu canlı fasıl ve solist Mustafa Ertürk eşliğinde, hafta içi ise DJ Burçin Ozan’ın geçmişten günümüze hazırladığı Türkçe parçalarla misafirlerine keyifli anlar yaşatıyor.

Mor meyhane, patlıcan salata, zeytinyağlı taze fasulye, haydari, şakşuka gibi geleneksel lezzetlerden oluşan 10 çeşit mezeleri, ara sıcaklarda verilen Mor meyhane usulü sebzeli börek ve ciğer tava ile ana yemekte sunduğu balık, köfte ve et seçenekleri ile haftanın yedi günü 20.30 ile 01.00 arasında hizmet veriyor.

İki katı ile hizmet veren Mor Meyhane, alt katındaki 30 kişilik ve üst katındaki 190 kişilik bölümleri ile büyük ve küçük gruplar için ideal eğlence vaat ediyor.

Geçtiğimiz kış ve yaz ayları boyunca kına, nişan, nikah sonrası ve düğün organizasyonları ile en çok tercih edilen mekanı olan Mor Meyhane, 220 kişilik kapasitesi ile Anadolu yakasında da organizasyonlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Mor Meyhane Haber

 

Sabah gazetesi haberidir.