İlgi Gövsa

Merhaba,
Yiyecek ve İçecek Sektörü’ne uzun yıllardır tutkuyla bağlıyım. Markalaşma yolunda ilerlemek isteyen bireyler ve kurumlarla iş birliği yapıyorum. İşte kısaca benim hikayem:
İstanbul’un 7 kuşaklık bir ailesinin bir ferdi olarak büyüdüm. Kadıköy Anadolu Lisesi ve ardından Marmara Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu oldum. Gastronomiye olan ilgim, farklı kültürlere duyduğum merak, sosyal bir birey olarak geçen yaşantım ve insan ilişkilerine verdiğim değer, yeme içme ve eğlence sektöründe başarılı bir kariyer yapmamı sağladı.
Çalışma hayatıma sektörün duayenlerinden Ahmet San ve Nedim Binler ile Efendy Show Theatre’da başladım. 23 yılı aşkın süredir İstanbul ve Bodrum’da, birçok fenomen mekanda Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev aldım. Bu süreçte elde ettiğim deneyimler, zamanla mekan işletmeciliğine ve sonrasında mekan ve konsept danışmanlığına evrildi.
Sıfırdan kurduğum veya daha sonra dahil olduğum projeler arasında İstanbul Sortie Gece Klübü, La Pergola Italian Restaurant, Mor Meyhane, Kalamış Posh, Al SharQ Istanbul, Efrouz, Mon Amour, Afra Suadiye, Fenz İstanbul gibi sektörde adını duyurmuş mekanlar bulunuyor.
Yaklaşık 25 yıllık çalışma hayatımda edindiğim bilgi, tecrübe ve birikimi, mekan açmak isteyen veya mevcut mekanlarında konsept değişikliği yapmak isteyen kişilere ve kurumlara farklı yaratıcı çözümler sunmak amacıyla, ben ve ekibimle paylaşıyorum.
Bu süre zarfında kazandığım birikimle, yaratıcı ve etkili çözümlerle sektöre katkıda bulunmayı hedefliyorum. Mekan açma veya mevcut işletmelerde değişiklik yapma konusunda sunduğum hizmet, sadece bir danışmanlık değil, aynı zamanda bir ortaklık anlayışını da içeriyor.
Ekip arkadaşlarımla birlikte, müşterilerimizin özgün vizyonlarını hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Yaratıcı konsept geliştirmenin yanı sıra, işletme süreçlerini optimize ederek başarılı ve sürdürülebilir mekanlar yaratma misyonunu benimsemekteyiz.
Gelecekte de sektördeki yenilikleri takip ederek, müşterilerime en iyi hizmeti sunmaya devam etmeyi ve birlikte başarıya ulaşmayı amaçlıyorum.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?