Beni Tanıyın

Ailem 7 kuşak İstanbul, Modalı. Halen de Moda’da yaşıyorum.

 

Kadıköy Anadolu Lisesi ve ardından Marmara Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatından mezun oldum. Çocukluğumdan beri gastronomi ve farklı kültürlere duyduğum merak, sosyal bir insan olmam ve insan ilişkilerine verdiğim önem sayesinde yeme içme ve eğlence sektöründe başarılı bir kariyer yapmamda bana yön verdi.

 

Çalışma hayatıma sektörün duayenlerinden Ahmet San ve Nedim Binler ile Efendy Show Theatre ‘da başladım. Daha sonraki yıllarda Nedim Binler ile pek çok projede birlikte başarılara imza attık. 15 seneyi aşkın süredir İstanbul ve Bodrum’da, dalında fenomen olmuş birçok mekanda Halkla İlişkiler müdiresi olarak başladığım kariyerim, zaman içinde edindiğim tecrübeler ile mekan işletmeciliğine kadar ilerledi ve yaptığım işi çok sevdiğim için aynı oranda da başarılı oldum.

 

Sıfırdan kurulum sürecini yürüttüğüm veya kuruluşundan daha sonra dahil olduğum projeler arasında İstanbul Sortie Gece Klübü, La Pergola İtallian Restaurant ve Mor Meyhane gibi dalında isim yapmış mekanlar bulunmakta. 15 senenin ardından edindiğim bilgi ve tecrübe doğrultusunda vizyonumu ve birikimimi paylaşmak için kurduğum danışmanlık şirketim ile artık mekan açmak isteyen veya kurulu mekanlarında konsept değişikliği yapmak isteyen insanlara farklı yaratımlar sunuyorum.

İlgi Gövsa

İlgi Gövsa Resmi Instagram Sayfası

2.820posts
54.4 Kfollowers
1.777following
Instagram'da takip et