İlgi Gövsa’nın yeni mekanı Mon Amour’un açılışına ünlü yağdı

Eğlence hayatında trendleri belirleyen güzel işletmeci İlgi Gövsa’nın yeni mekanı Mon Amour geçtiğimiz akşam görkemli bir davetle kapılarını açtı. Anadolu yakasına yeni bir renk getiren Gövsa’ya açılışta yakın dostları yalnız bırakmadı.

Gecede Özlem Yıldız, Ece Gürsel, Seçkin Piriler, Hatice, Nilay Dorsa, Nil Karataş, Rüzgar-Tuğba Erkoçlar ve Özge Özder ile eşi Sinan Güleryüz gibi pek çok ünlü isim göze çarptı. İlgi Gövsa konuklarıyla tek tek ilgilendi.

Depremden sonra panik ataklar yaşadığını belirten Özlem Yıldız, Kozyatağı Hilton Otelinin 17. Katında yer alan Mon Amour’a asansörle çıkarken korkudan titrediğin açıkladı. Güzel sunucu depremin fobi haline dönüştüğünü ifade ederken, 40’ıncı katta oturduğunu beliren Ece Gürsel ise depremi evde olduğu için ciddi bir şekilde hissettiğini söyledi.

SEÇKİN PİRİLER: PEMBE LOLİTA SİYAH DİŞİ

Ünlü kadınlar davette düzgün fizikleri ve zarafetleriyle dikkat çekti. Her zaman renkli tarzıyla bakışları üzerinde toplayan Seçkin Piriler, bu kez pembe yerine siyah kıyafeti tercih etmişti.

Özel hayatıyla ilgili sorulara cevap vermekten kaçınan Piriler, “İnsanların gözünde pembe renkte daha çocuksu, romantik oluyorum. Siyah giydiğimde ise daha kadınsı, dişi görünüyorum” dedi.

Her gün düzenli olarak spor yaptığını ifade eden Piriler, her yere yürüyerek gittiğini söyledi. Bu sayede hem de form tutuğunu belirten Piriler, ”Araç kullanmayı tercih etmiyorum. Çocukluğumdan beri yürürüm. Ruhsal olarak yürümek zihnimi boşaltıyor ve taze fikirler üretmemi sağlıyor” diye konuştu. Yeni mekânın heyecanını yaşayan İlgi Gövsa, ise “Romantik bir yer yapmak istedim. Birbirinden lezzetli mezeleri, ambiyansı, eğlencesi ve samimiyetiyle fark yaratacak bir mekanın ortaya çıktığına inanıyorum“ dedi.

Kaynak: medyafaresi